ELAZIĞ STK PLATFORMU, ÇALIŞMALARINI ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYOR

Elazığ STK Platformu, Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor

Elazığ STK Platformu, Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor

Elazığ STK Platformu, 2023 yılı ile birlikte çalışmalarını hızlandırdı. Şehrin sorunlarını, yapılan çalışmaları değerlendirme ve müdahil olma noktasında ilgili kurum ve kişilerle görüşmeler gerçekleştiren platformun çalışma grubu şehre katkı sağlayacak projeleri için ziyaretlerini sürdürüyor.

Platform bugün Ak Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım’ı ziyaret etti. Ziyaret hakkında açıklamalarda bulunan dönem sözcüsü Heybet Öztekkeli, “Geçtiğimiz günlerde Valimiz, Belediye Başkanımız ve bir çok STK temsilcisiyle görüşmeler gerçekleştirdik. Pandemi ve depremler sonrası yorgun düşen şehrimizin, en azından sosyal yaşam ve ekonomik anlamda kalkınmasına katkı sunabilmek için tüm STK’larımızla ortak hareket etme kararı aldık. Bu karar doğrultusunda 2023 yılına aktif bir adım atarak çalışmalarımıza başladık ve bu çalışmalarımız meyvesini vermeye başladı.

Bir çok projemizi kamuoyu ile paylaşarak geri dönüşler noktasında kararlılıkla takibimizi sürdürüyoruz. İki ana projemiz üzerinde büyük bir titizlikle çalışıyoruz. Bu iki projemizin gerçekleşmesi diğer projelerimizin de uygulanması ve yürütülmesini kolaylaştıracaktır. Özellikle “STK’larımızın Dijitalleşmesi” üzerine yaptığımız çalışma ve “Yardım Külliyesi” projelerimiz şehrimize büyük katkı sağlayacaktır.

Bu kapsamda bugün Ak Parti Elazığ İl Başkanı Sn. Şerafettin Yıldırım’ı ziyaret ederek bu projelerimiz hakkında bilgi verdik. Kendileri, şehrin gelişimi noktasında bizleri desteklediklerini ve şehrimize olumlu etki edecek, güzellikler katacak her projenin yanında olduklarını ve olmaya devam edeceklerini belirttiler. Sayın başkanımız gerekli notlarını alarak projelerle ilgili düşüncelerini de bizlerle paylaştılar.

Elazığ STK Platformu olarak Ak Parti Elazığ İl Başkanı Sn. Şerafettin Yıldırım’a misafirperverlikleri için teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.” dedi.

BELEDİYELER

EKONOMİ